| IuliaaandaaaIsbff a întrebat:

Heii.trebuie s afac un portret literar al colegei d ebanca... dar nu stiu cum...plzz un exemplu. Dau fundakiss

2 răspunsuri:
| Zo0omy a răspuns:

Titlu: Ochii ca azurul

Colega mea "Roxana" este o fire deschisa, amabila, serviabila [Aalte calitati].Dar ca toti oamenii are si defecte scrie urat vrobeste mult etc...

| Mihaela201 a răspuns:

Buna, zii despree calitatile si defectele ei, portretul fizic (inalta\scunda, frumoasa \urata, etc.)si moral adica ce reiese din comportamentul ei si parelile tale despr ea happy ca un oarecare portret literar. Sper ca te-am ajutatbig grin