| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG tare mult ajutati-ma.Sunt baiat, aproape 16 ani si m-am indragostit lulea de o fata din clasa mea.Uite cum sta treaba: tin foarte mult la ea, ea nu stiu daca si-a dat seama treaba asta.Pot spune cand mai stau cu ea si alti colegi (baieti) incep aia si vorbesc despre mine si ea (gelozie... si alte chestiuni d'astea).Acum sa va zic relatia mea cu ea: eu sunt de felul meu mai timid si nu prea vorbesc cu ea adica ma cam blochez cand vb cu ea. Vorbim numai de teme si alte chestii legate de scoala si nu altceva. Ajutati-ma CUM POT SA MA APROPII DE EA MAI MULT? si AS VREA SA FIU CU EA IMPREUNA.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vilia a răspuns:

Asta e destul de simplu oh go on incearca sa gasesti un interes comun trebuie sa fie ceva orice, cand se duce acasa du-te pe acelasi drum cu ea chiar daca ocolesti, atunci ai ocazia sa o intrebi chesti despre ea, despre problemele ei,(fetele se deschid destul de repede ) incearca sa te intelegi bine cu prietenele ei asta e important daca ele te accepta o sa te ajute mult faza asta, si incearca sa fii tu insasi, fi natural si vb deschis cu ea arata-i sensibilitatea ta de baiat ( asta sigur o impresioneaza ) atragei atentia, dai like-uri cam la tot ce posteaza... din astea oh go on