| Biutss a întrebat:

Heii happy

Vreau si eu sa ma ingras, mai ales in zona piciorelor. Ce ar trebui sa mananc is cat, ca sa ma ingras usor. Nu vreau sa ajung la pastile, hormoni si alte chestiihappy

Merci:*

Răspuns Câştigător
| lilith666 a răspuns:

Mananca mai mult. poate si de la fast food. nu mai face sport mult, si nu uita de ciocolatawinking

2 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/search Baga 20 de borcane pe si si vei avea silueta mult visata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa te ingrasi cand vrei tu si unde.De ex. daca mananci chipsuri poti sa te ingrasi in orice zona.