| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Am si eu o intrebare
Cum as putea sa ma ingras. nu conteaza timpul, doar vreau sa stiu ce`ar trebui sa mananc mai mult si chestii d`astea!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| badgirl6869 a răspuns:

Pai daca vrei sa te ingrasi mananca toate chestiile de care ti pofta si incearca sa mananci in jur de ora 22:00-23:00(si mai trz daca poti)...in cateva luni o sa te ingrasi(eu m-am ingrasat mult si de cand am inceput sa mananc ciocolata)
sper ca te-am ajutat. funda?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport și mănâncă cât mai sănătos!
Pa, pa.

| Alexandra8989 a răspuns:

Suna amuzant dar asta e...mananca nuci cu paine si cu sare

| Rebe_6758 a răspuns:

Pai depinde. poti sa mananci multa paine, si poti sa mananci la ore tarzii, sa nu prea faci sport, sau la sfatul medicului niste vitamine pentru pofta de mancare si din asteabig grin sper ca ti-e de folos.

| Rebe_6758 a răspuns:

Poi depinde. poti sa mananci multa paine, si poti sa mananci la ore tarzii, sa nu prea faci sport, sau la sfatul medicului sa iei niste vitamine pentru pofta de mancare si din asteabig grin sper ca ti-e de folos.