| anonim_4396 a întrebat:

Heiiibatting eyelashesAm si eu nevoie de ajutor.Cred ca am pus intrebarea asta de cel putin 4 ori si niciodata nu mi s-au oferit niste raspunsuri care sa ma multumeascabig grinAsa ca o mai pun odata poate, poate am noroc.hee hee
Deci eu tin o asa zisa dieta. M-am invatat sa mananc putin si sanatos
As vrea ca in 2 saptamani sa fie niste rezultate VIZIBILE.Am eliminat aproape complet dulciurile, sucurile si painea.(maxim o felie pe zi)Beau 3 cani de ceai verde neindulcit cu lamaie, folosesc de 3 ori RelaxeandTone(pe zi).+multaaaaa miscare.
Credeti ca am sanse sa slabesc? Mentionez ca nu sunt grasa doar putin mai lata in partea soldurilor si coapselor:*

Multumesc pentru cei care au avut rabdare:*

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Sigur vei slabi daca te straduiesti. Eu zic ca timp de aceste 2 saptamani sa nu mai mananci paine deloc. Fa exercitii fizice speciale pentru copase si solduri :
http://www.youtube.com/watch?v=REY2HPuVHis
http://www.youtube.com/watch?v=HVuUM5jpVAU
http://www.youtube.com/watch?v=cGzx3ymcBGo&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=Sz1cV5StGU8&feature=relmfu

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Dieta pe care o aplici tu te ajuta foarte mult in a nu te mai ingrasa, dar mai greu cu slabitul.insa daca adaogi si miscarea, sigur o sa reusesti ce ti-ai propus.mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu o dieta mai usoara care ti s-ar potrivi.Deci sa mananci in fiecare ora foarte putin dar sa nu mananci nimic gras, carne, ciocolata... poate nu ma vei crede sau imi vei da stupid dar asta chiar merge. Sa iti explic cum sta treaba:
Daca tu mananci mai putin si mai rar ca sa slabesti nu faci bine deoarece organismul tau cand vede ca nu mai are mancare, o depune (adica pe burta/te ingrasa) pentru "vremuri grele"... daca vede ca tot primeste tot primeste(in cantitati mici si rar, dar sa nu fie friptura, ciocolata) atunci organismul tau nu mai depune grasime si chiar din contra o sa si slabesti. Cel mai important sa ai grija pe timpul dietei sa mananci si multe fructe si lapte si atunci va fi si mai bine de tine.Success!