| ÐrøØPz a întrebat:

Heiii ^^, Am si eu nevoie de ajutor big grin ...Am de facut o compunere legata de ideea unei iubiri intre doua obiecte ( un pix s-a indragostit de o hartie etc thinking ) Imi puteti da si mie o idee despre ce as putea sa scriu? :3 Multumeesc big grin

2 răspunsuri:
| flore45 a răspuns:

Pai ai putea sa scrii declaratia de dragoste a pixului adresata hartie sau ce sacrificii e nevoit unul din ei sa faca pentru aceasta iubire.big grin Sper ca te-am putut ajuta.

| ÐrøØPz explică (pentru flore45):

Multumesc, dar eu ma refeream la alte exemple de obiecte. big grin Adica o iubire intre alte obiecte si ce as putea sa zic despre acea iubire.