| AlexandraIuliana a întrebat:

Heiii
Am si eu o mica problema... Sunt clasa a VIII a si am facut o tombola de Craciun, unde mie mi-a picat un baiat care de obicei cand pica la altcineva, respectivul caruia i-a picat zicea ceva gen " serios? chiar asta s-a nimerit?" In fine sa trecem mai departe.Trebuie sa ii iau cadou si nu stiu ce, dar stiu ca el trebuie sa ii ia colegei mele de banca un cadou si el e un pic cam indiferent si ma gandesc sa iau ceva universal, in caz ca nu ii sa colegei mele sa ii dau eu cadoul care era pentru el...In mare parte sper ca m-ati inteles si sper sa ma ajutati. FUNDOI happy

1 răspuns:
| dadionetwothree a răspuns:

Cam greu de inteles ceea ce ai spus tu aici, insa am sa incerc sa iti dau un raspuns.
Baiatul este indiferent si nu stii ce cadou sa ii iei, hmm..pai cauta sa fie ceva simbolic, nu stiu. Ceva care sa il faca sa te tina minte. Un tricou, un ceas, o cana cu numele lui, un parfum, depinde ce iti mai trece prin minte. Bafta!