| theprettylittleliars a întrebat:

Heiii... azi ies cu o prietena ..prietena mea place un baiat si i-am zis ca il chem si pe el sa faca cunostiinta atunci ea a zis ca il cheama pe baiatul pe care il plac eu si am fost de acord... dar acuma imi e frica ca ultima data cand m-am intalnit cu el m-am purtat foarte ciudat cu el eram foarte timida si. Nu stiu ce sa vorbesc cu el azi?
Funda! happy

2 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Pai ar trebui sa te gandesti ca baiatul ala probabil e mai emotionat ca tine!happy

| regrets22 a răspuns:

Stiu prin ce treci si eu am fost foarte timida si inca sunt dar acum sunt mult mai in largul meu cand ies cu cineva deoarece am mai multa incredere in mine si nu imi mai pasa de ce cred alti despre mine. Incearca sa fi tu insuti nu incerca sa fi ceea ce nu esti pentru ca iti va parea rau crede-mawinking! Fi mai increzatoare, trebuie sa ai incredere si mai ales trebuie sa te simnti bine (incearca sa iesi mai mult si o sa vezi ca o sa te simnti mult mai bine)