| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp imi place de un baiat. Tocmai am aflat ca il cheama Bogdan. Nu am vorbit niciodata cu el. Parca am asa o teama de ceva anume...si nu stiu de ce. Cand il vad, am fluturasi in stomac si simt o mica electrizare. Nu stiu cum sa explic. laughing
Ori mi se pare mie, ori chiar asa e dar am senzatia ca si lui ii place de mine. Pentru ca atunci cand ne vedem ne uitam unul la altul intr-un mod ciudat.
Eu sunt mai timida si mi-e frica sa fac primul pas. El e mai...deschis. Cum sa ii dau de inteles ca il plac? P. S.-doar prietena mea cea mai buna stie de el.

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Heihappy
Dupa parerea mea cred ca este intre voi doar atractie fizica(cel putin deocamdata). Cred ca ar trebui sa gasesti niste prieteni comuni sau chiar sa ii gasesti facebook-ul sau id de mess.
Succes!

| Deea852 a răspuns (pentru smile):

Pai ii stiu facebookul. Dar inca nu i-am dat cerere de prietenielaughing
Nu stiu ce mai astept. Ce poate sa se intample? Nimic, presupunlaughing