| theprettylittleliars a întrebat:

Heiii... azi ies cu o prietena ..prietena mea place un baiat si i-am zis ca il chem si pe el sa faca cunostiinta atunci ea a zis ca il cheama pe baiatul pe care il plac eu si am fost de acord... dar acuma imi e frica ca ultima data cand m-am intalnit cu el m-am purtat foarte ciudat cu el eram foarte timida si. Nu stiu ce sa vorbesc cu el azi?
funda

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Iti vei da seama cand il vei vedea. Daca e sa mearga, veti gasi garantat subiecte de discutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste întrebări nu-și au rostu.
O să găsiți subiecte pe moment, fii sigură.