| Berni13 a întrebat:

Daca am facut un cont nou de facebook de ce nu-mi vine email pe messenger?

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Cu placere si oricand ai o intrebare, posteaza pe TPU caci sigur se va gasi cineva sa ajute.

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Poate ai gresit o litera la introducerea mailului. Sau poate mesajul intarzie sa ajunga, ai rabdare, daca ai completat datele corect o sa ajunga el si apropo, verifica si foldeul Spam din clientul tau de email.

| Berni13 explică (pentru Supps):

Multumesc pentru ajutorr!

| Supps a răspuns (pentru Berni13):

Cu placere si oricand ai o intrebare, posteaza pe TPU caci sigur se va gasi cineva sa ajute.