| Steluta444 a întrebat:

Am o nedumerire, eu am cont de Facebook din 2010 mi-am facut contul cu un email de la Yahoo. Acest email este al varului meu insa nu il foloseste nimeni doar eu pentru a ma conecta la Facebook. Acum am vazut pe internet ca Yahoo Messenger-ul se va sterge in luna iulie (2018) si nu stiu ce sa fac. Sa imi fac alt email si sa ma conectez cu ala pe Facebook pentru ca sa imi salvez contul sau sa il las asa chiar daca nu va mai exista Yahoo Messenger, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se inchide doar yahoo messenger. Nu are treaba mailul Yahoo cu el.

| Irina_Angi_1970 a răspuns:

Depinde daca obisnuiesti sa folosesti Messenger.