| MicutttaDeTot a întrebat:

Heiii.
Deci sper sa ma ajutati cu un sfat... Un baiat se prefacea ca ma place doar ca sa iti bata joc de mine si sa rada de mine, e acum vreau eu sa imi bat joc de el... Si nu prea am ideei, ce imi sugerati sa fac?

Răspuns Câştigător
| rhino50 a răspuns:

Poti sa faci misto de el in multe felurilaughing
Poti sa aranjezi cu un baiat cu care te intelegi sa se dea la tine, sa te tina in brate... in fata lui si a prietenilor lui (ca el, daca e asa cum zici tu, sigur le-a spus prietenilor sai despre ce are de gand)
Sa ii dai intalnire si sa nu vii.
Sa ii zici intr-un loc cu mai multa lume ca e urat si sa nu se mai chinuie ca tu nu umpli cu urati.

4 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Ignoră-l. Trebuie să fie un băiat jalnic ca să-şi permită să râdă de o fată. Cel mai bine e să te faci că nu există, asta îl va enerva cel mai tare. Baftăwinking

| Anonim200211 a răspuns:

Mwha are dreptate dar poti sa intri intr-o relatie cu un baiat mai frumos ca el si atunci chiar poti sa vezi daca tine la tine!

| Retw1983 a răspuns:

Simplu nu îl băga în seamă. Dacă te pui cu prostul, ești mai prost ca el!

| Gianina02 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa il ignori, vei vedea ca v-a observa asta. In plus chiar asta si merita, a ras de tine, deci. Stii cum se spune indiferenta doare cel mai tarewinking