| madutza_8386 a întrebat:

vreau sa ma razbun cumva pe diriginta, e ideei imi sugerati
? Multumesc

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Dar care ar fi motivusmug?

| ladyfoarfeca a răspuns:

Da-i cu tempera pe scaun la catedra. o culoare mai asemanatoare scaunului. si las-o sa se aseze rolling on the floor
e penala faza.
am facut-o si eu cand eram in clasa a 6 adica acum 2 anihee hee

| angeltyo a răspuns:

Sa te razbuni? De ce sa te razbuni? Oricum, cea mai buna razbunare este sa inveti mult la materia ei si sa ii demonstrezi ca esti foarte priceputa; ii vei starni admiratia si ii va parea rau pentru orice ti-a facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi adresa ei si daca nu iti place ce o sa ai fac sa nu-mi zici mie Tilica, sunt sigur ca daca ai arat pitonul face pe ea de frica