| Helene a întrebat:

Heiiihappy
Eu sunt noua la o scoala in Franta, si cunosc ceva copiihappy
Azi stand pe banca cu fetele. poc apar niste baieti si se aseaza langa noilaughing Incepand sa ma intrebe informatiiwinking Ok, amabila le raspund. La care in fiecare pauza se tin dupa mine :o laughing
Sa 'imi faca lipeala' cu nu stiu ce baiat oh go on, eu l'am vazut oh go on e vai de capul lui smecheria pe ellaughing
Si colegii mei ma intrebau daca eu vreau sa ma intalnesc cu el happy Dar o fata le'a explicat ca el vrea. Cica :Vreau sa ies cu tine! laughing
Mi se par penibili, unde ies sunt dupa mine laughing
Ma dispera, eu tot le zic NU NU NU dar ei nimiclaughing
Ce sa fac?laughing
Fara mistowinking

1 răspuns:
| cristina_3322 a răspuns:

In felul in care ai povestit, nu ti-ar parea rau ca ai admiratori in jurul tau...
Eu in locul tau i`as zice ca vreau sa fim doar amici. si nimic mai mult asa ca sa nu mai spere degeaba.Nu este genul tau.

sper ca ti-am fost de ajutor:p bafta!