| Helene a întrebat:

Heiii

Eu sunt noua la o scoala in Franta, si cunosc ceva copii

Azi stand pe banca cu fetele. poc apar niste baieti si se aseaza langa noi Incepand sa ma intrebe informatii Ok, amabila le raspund. La care in fiecare pauza se tin dupa mine :o

Sa 'imi faca lipeala' cu nu stiu ce baiat, eu l'am vazut e vai de capul lui smecheria pe el

Si colegii mei ma intrebau daca eu vreau sa ma intalnesc cu el Dar o fata le'a explicat ca el vrea. Cica :Vreau sa ies cu tine!

Mi se par penibili, unde ies sunt dupa mine

Ma dispera, eu tot le zic NU NU NU dar ei nimic

Ce sa fac?

Fara misto

8 răspunsuri:
| Fαntαsy a răspuns:

Stiu si eu. poti vb cu baiatul ala si sa-i spui cu frumosul. daca nu merge nici asa. spune-le direct sa te lase in pace (cu un ton mai ridicat) big grin iar daca nici asa nu functioneaza si tot se tin dupa tine poti sa-i spui unui profesor (in cel mai rau caz). happy

| Helene explică:

Pe mine nu ma deranjeaza sa am admiratorihappy
Pe nimeni n'ar deranja.
Dar ok unde sunt eu sunt si eu.
Dar cu timpul o sa treacahappy
Ms de raspunsuri love struck

| wolfer18 a răspuns:

Pai nu vad ce ai putea sa faci in afara de a-i refuza in continuare, pana cedeaza.Sau sa pleci de acolo, desi cred ca e prea drastica masura.Francezii astia au vazut prea multe filme americane si li s-a urcat vestul la cap.Vai de ei. Zicea cineva ca romanii sunt destepti.pe buna dreptate.Cred ca de asta alearga toti dupa tine acolo. Fai praf.Bafta.

| pufoletedebomboana a răspuns:

Http://SPAM/punctaj.php?user=pufuleti&id_user=18084
te rog daca nu-i cu suparare dami si mie un vot .

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Eu invat in Spania-.-, le poti zice sa te lase in pace! Spunele ca nu esti interesata de ei, ca ai prieten etclaughing
Succeslove struck

| Bia` a răspuns:

Vorbeste cu el.
Incearca sa aflii mai multe despre el.Pentru ca s`ar putea sa-ti dai seama ca nu`i chiar atata "smecherie" pe el daca incepi sa-l cunosti mai bine.:*

Bafta`happy.

| Catalin_7971 a răspuns:

In locul tau leas zice ce parere am despre ei si despre ala si leas zice ca sunt niste stresuri pe capul meu sa ma lasa in pace sper sa iti fi fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, eu, daca as fi in locul tau i-as spune doamne si daca tot continua i-as bateeeeeeee