| Rue a întrebat:

Heiii :].
Ma gandeam daca stiti vreun remediu pentru sasaiala, cum se poate corecta, pentru ca nu e distractiv si placut sa faca cineva misto de tine pe seama asta :/... cu aparat dentar se poate rezolva?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Heiii. is dragutse fetele sasaite.:-X
ce te intereseaza pe tine de glumele lor?
in fond, ai ceva mai special ca ei.

pa, pakiss

| Lady_4667 a răspuns:

Bună!
Întrebarea ta am luat-o prima pentru că mi se pare interesantă. Pentru că şi eu sunt sâsâită. Nu ştiu câţi ani ai.Eu am aproape 15.Prin clasa a cincea şi a şasea unii colegi din clasă făcea nişte glume "nesărate" pe seama mea, cred că la fel ca la tine. Iar eu mă simţeam mai prost pentru că eram sâsâită.
După ceva timp oamenii mi-au spus că sunt deosebită prin asta, iar un băiat care mă plăcea a spus că i se pare dulce la o fata să vorbească sâsâit.De un an şi ceva nimeni nu a mai zis ceva de felul cum vorbesc, iar cei ce nu mă cunoşteau şi au incercat să spună ceva, le răspundeam că eu sunt deosebită şi nu sunt ca majoritatea lumii, iar ei nu mai ziceau nimic.
Şi să ştii... ce este ciudat la un om, este de fapt special.
Sper că te-am ajutat happy

| g3orgy a răspuns:

Hei nu trebuie sa te corectezi esti speciala pentru asta si eu sunt rrarraita si fac uneori glume proaste. mie mi se pare ceva foarte special sa fi rarait sau sasaitwinking

dar daca te deranjeaza asa mult fa niste exercitii de dictie.