| Iasmi99 a întrebat:

Heiii!
Se apropie ziua mamei mele si as vrea sa ii fac niste versuri pe o melodie mixata...Imi puteti spune cum pot mixa o melodie?
Sau alta sugestie pentru un cadou? big grin
Fundaa love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa mixezi o melodie iti recomand programul Ableton Live iar daca nu te descurci incearca Virtual Dj.
Eu unul iti recomand sa nu stai sa mixezi o melodie(ca poate nu te pricepi),in schimb iti recomand sa ii dai un buchet cu flori,sau sa-i organizezi o petrecere surpriza,sau sa ii cumperi ceva micut si dragut, un bibelou. sau o vaza pentru flori., lucruri de genu`:d, dar cel mai frumos cadou ar fi sa-i spui ca o iubesti(ai putea sa-i dai o cana de cafea cu o poza cu ea si cu tine), deoarece mamele sa bucura atunci cand stiu ca sunt iubite de fii/ficele lor.
Vezi tu, oricum precis se va bucura...
Sper ca te-am putut ajuta.
Bafta si la multi ani mamei tale!