| Sophie14444444444 a întrebat:

Heiii TPU! Am o intrebare la care as vrea sa imi raspunda doar fetele. Deci... Pe 15 iunie mi-a venit pentru prima oara menstruatia, iar de atunci nu mi-a mai venit. Eu am vorbit cu mama mea si mi-a spus ca e normal sa mi se intample asta, dar eu nu sunt asa sigura... M-ar ajuta niste raspunsuri. Multumesc pentru ajutor! Dau funda

3 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Ar trebui sa o asculti pe mama ta nu numai ca are dreptate dar si este trecuta prin asa ceva si stie foarte bine ce este normal si ce nu.Ea ar trebui sa iti fie cea mai bunaa prietena si in ea ar trebui sa ai cea mai mare incredere pentru ca doar ea iti vrea binele.Si da, este ceva ff normal! :*:*

| amy10 a răspuns:

Din 15 iunie daca nu tia mai venit trebuie sa astepti 5 -6 luni si daca nu iti vine dupa acea durat incearca sa te duci la medicwinking Funda?

| amy10 a răspuns:

Nai de gand sa alegi raspunsul castigator?