| Sele a întrebat:

Buna ptu :* se apropie ziua iubitului meu si nu prea stiu ce sa ii cumpas :-s m-ati putea ajuta cu cateva ideii? Multumesc big hug

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu prea cred că ar putea cineva să-ţi zică un răspuns concret. Depinde ce-i place iubitului tău, ce are şi ce nu, şi de ce are nevoie de fapt big grin
Dar fie... Ai putea să-i cumperi o carte, un cd cu trupa lui favorită, ceva frumos care să-i aducă aminte de voi doi, ca de exemplu un album foto cu câteva poze cu voi.
Sau de ce nu, ai putea chiar tu să-i faci ceva manual big grin Ca un colaj cu poze, sau ceva în genul.
Ai putea să-i cumperi un parfum (asta dacă foloseşte şi dacă ai buget potrivit). Ai putea chiar să-i cumperi un vin (în caz că e major, sau îi plac vinurile, că dacă are 15-16 ani nu e cea mai bună idee).
Ai putea să-i cumperi ceva ce-şi doreşte el de mult (dar va trebui să aflii tu singură ce), ai putea să-l duci la un restaurant, ai putea să-i faci o surpriză la el acasă... Of, sunt multe posibilităţi, depinde ce vrei tu şi ce crezi că i se potriveşte big grin

| ahlrh a răspuns:

In fiecare film, romantic/de dragoste iubita-i daruieste iubitului o poza cu ea (si cu o rama draguta)

In alte cazuri zic, ca ai putea sa-i dai:
2 bilete la un meci de fotbal (Si sa-i zici sa invite pe cine vrea el, dar sigur pe tine, asa se-ntampla de obicei [Nu-l duce intr-un stadion Romanesc daca nu vrei sa-l scoti afara fara ceva-n lispa/ochi unflati])

sau

Scoatel la cinema, spune-i ca-l iubesti, sarutal.

P. S: Eu cred ca iubirea este cel mai frumos cadou, dar pentru a nu te vedea zgarcita ofera-i un mic cadou.

| Al3x_3632 a răspuns:

Plz mai intai invata sa scrii si poti sa ii iei un briceag ceva de la mall sau ceva de genu...

| Rio4cwalk a răspuns:

Inearca sa ii cumperi anticonceptionale si prezervative... poate...

| Nutella007 a răspuns:

Pai... ceva un parfum o scrisorik... un ceas dar orice i-ai lua sunt sigura ca va fi multumittongue

| Rachel a răspuns:

Pai nu stiu, depinde ce gusturi are:un parfum, un ceas, ceva de genu... sper ca te-am ajutat cu ceva big grin