| dydylush a întrebat:

Heiii:*:*. Voi ce credeti ca Adrian TuTu merita sa castige?

Eu una cred ca a impresionat lumea dupa povestea lui...eu cred ca Narcis merita sa castigehappy

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Tu una crezi ca impresionat povestea lui, dar poate nu asculti muzica hip-hop ca noi.
Canta super bine hip-hop.
Pa, pa.

| ascovit a răspuns:

O doamnex_x, este alegera Romanieix_x,

Si daca tu spui ca este doar dupa cazul sau, atunci cum iti explici ca la preselectii dupa ce tutu a spus povestea sa, Mihai Petre era gata sa apese pe buton pana sa iil auda cantand? si dupa ce a cantat l-a laudat pentru. talentul sau. Ne poti explica?batting eyelashes Cat despre narcis iustin ianau, a impresionat doar pentru. ca are voce de fata, pentru. ca oricine poate canta asa. Cum ti se pare?batting eyelashes Acum haide sa luam fiecare banala trasatura fiecaruia sa sa spunem ca de aia au ajuns unde au ajuns. Nu oricine poate ca sante ce a compus, sa danseze, sa cante opera, sa faca beatbox, insa acesta a fost votul ROMANIEI, majoritsatea romanilor l-au votat.

| bianca9422 a răspuns:

Doamne e a 4-a intrebare care o vad!

fiecare a avut preferatul lui
asa cum tu l-ai avut pe narcis, l-ai votat?

tutu a avut cei mai multi fani de asta a castigat!

| Biiiiiia a răspuns:

Buna:*!
Este a doua intrebare de genul acesta la care raspund.Iti voi raspunde si tie ceea ce le-am raspuns celorlalti.
Eu una sunt fericita ca a castigat Adrian.Si nu pentru ca avea nevoie de bani, sau pentru ca e orfan, sau pentru ca era frumos, ci pentru ca in primul rand are voce, in al doilea rand stie sa transmita mesajele sale prin cantece.Nu este atat de usor pe cat crezi/credeti tu/voi sa scrii o melodie.
Nu spun ca Narcis,Rebeca, Medea, Ballance sau ceilalti participanti nu au talent, dar Adrian are o voce superba si in plus stie ce inseamna Hip-Hop'ul adevarat.[ceea ce rar gasesti in ziua de azi]
Eu mi-am spus parerea.Voi o luati cum vretiwinking

| dydylush explică:

Ba da ascult muzica hip-hop laughing.si eu ma bucur ca a castigat Adrian dar si altii au avut talent mai bun decat elhappy.

| Gabrielle_3626 a răspuns:

Eu una Adrian doream sa castige si el a castigat:X:X

| Elena_5033 a răspuns:

O sustin pe Bianca de mai jos:d si sincer si mie mi.a placut de adrian si l.am votat pentru talentul lui nu pentru povestea lui, Narcis oricum are un viitor care il asteapta si daca castiga si daca nu dar adrian nu are posibilitati si de aceea are nevoie de bani pentru a.si transmite toate sentimentele cu ajutorul muzici! Imi pare bine pentru el! xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merită.