| SPINAKZU a întrebat:

Heiii.Vroiam sa va intreb ce parere aveti despre Justin Bieber? Adica cam toata lumea il uraste, il face gay, si asa mai departe.Dar mie mi se pare chiar okthinking Si chiar are talent.A reusit sa ajunga cineva mare chiar daca nu era inainte un miliardar.Si da cand era mai mic avea vocea cam de fata.dar acum a crescut si mi se pare frumos si canta si mai bine.Doar ca a devenit mai infumurat odata cu trecerea timpului. adica e mai mereu cu nasul pe sus, inainte cand avea 14 ani nu era deloc asa. Poate ca de asta toata lumea il urastethinking nu stiu. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Ciuuf a răspuns:

Pff...nu chiar toata lumea il uraste.Adica eu nu am nimic cu el, e doar un tip care canta muzica, mare chestie.Imi place cum canta dar eu cred ca toata lumeail uraste pentru ca a avut mai muuulte iubite.Si in +baietii sunt gelosi pe el pentru ca Justin Bieber poate avea orice fata la picioarele lui!winking

1 răspuns:
| Antoniacopiluța a răspuns:

Mie imi place de el.Nu sunt fană sau ceva gen, dar imi plac melodiile lui.
Eu cred că unii il invidează fiindcă nu au atata succes si fiindcă sunt invidiosi.
O seară bună!