| menUU a întrebat:

Heiiii...de ce nu ma baga mai mult in seama? adica, ma pasait odata si a intrat in mine cand am trecut pe langa el.Doar atataa, ne vorbim din priviri, pentru ca nu am avut vreodata vreo conversatie, dar parca privirile noastre insistente vb de la sine. El a terminat, are 18 ani, eu sunt in clasa a 8a, a terminat in acelasi liceu in care sunt eu(bine inca nu-s la liceu dar la nu tot acolo raman)si vine mereu in curtea scolii sau pe holurile scolii, pentru ca il cunoste pe gardian... Dar in ultimele zile, m-am machiat mai strident, m-am imbracat mai sexy doar pentru el, dar nu la mai vazut prin scoala.Cum sa il fac sa vb cu mine? Adica sa nu vb eu cu el din prima, sa ii dau impresia ca il plac! Cand il vad ce sa fac, ca sa zic? Help!

Răspuns Câştigător
| Gabbitzu a răspuns:

Sfatul meu este să fi tu însuși, cînd îl mai vezi spune-i un simplu bună si la revedere, și app nu exagera să te mai machiezi și să te aranjezi pentru el, ține minte un lucru, dacă cineva te place te place de cum ești adică mai exact de interiorul tău nu de cum arăti pricepi? Cum ți-am spus un bună e de ajuns pentru a intra in discuție. Fi tu însuși și ai să vezi că nu numai el, ci mai multi vor vrea să fie cu tine, crede-mă... Succes

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai saluta'l cand va intalniti si zambeste'i. Dupa intreaba'l ce face, si poate ii ceri numarul de telefon sau id'ul.