| Alecsandra95 a întrebat:

Heiiii' happy. Va place la Oradea? - Argumentati. - Si ma intereseaza si niste obiective interesante in orashappy.

Răspuns Câştigător
| Chrristinee a răspuns:

Eu sunt din Oradea si spun ca e super. Anyway uite un link care sa te ajute sa decizi singura;].
http://www.oradea-online.ro/oradea/2/index.htm

1 răspuns:
| Issabela26 a răspuns:

Buna!
eu am fost o singura data in oradea si am fost cu familia adica nu am vizitat nimic dar este super orasul.mie mi-a placut foarte mult (Calm linistiti super ) merita sa ajungi cat despre obiective nu stiu ca nu am fost sa vizitezsad