| eliaclodia a întrebat:

Ai impacat vreodata pe cineva cu cineva sau cu ceva?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, mai puţin pe ăştia doi. :))
http://youtu.be/3VLcLH97eRw

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da, insa dupa un timp tot s-au despartit.
Daca te roaga unul din ei, o faci daca stii ca e spre binele amandurora. Daca nu, mai bine le explici ca e mai bine asa si sa isi vada de drum.

| JiTerra a răspuns:

Dap. Doi prieteni idioti care s-au despartit din motive si mai idioate straight face

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu acum încerc să-mi îmapc cele mai bune prietene. Suntem prietene de la găriniţă şi ele s-au trezit să se certe... sad

| BiuL a răspuns:

Da

| LolaLollita a răspuns:

Desigur, imi place ca toti oamenii sa se inteleaga. Cred ca totul se poate discuta fara a adresa jigniri sau altele.

| eliaclodia explică (pentru LolaLollita):

Mie nu imi place mereu sa se bage cineva intre mine si altul, alta, daca nu ne intelegem pe ceva. Sunt oameni carora le permit, oameni care ma scot din sarite cand nu le permiti si insista. Bineinteles ca am motive sa nu le permit. Nu doar ca nu inteleg nimic, nici nu vor, ei sunt acolo pentru vorba:doi se bat al treilea castiga. In acest caz nu impaca lucrurile niciodata, incearca sa le dezbine, sa le sewpara pana la capat. Sa zicem ca doare si nu il mai gasesti pe celalalt si nici el pe tine, ca la mijloc a fost politicianul, pardon impaciuitorul. Tu? Cum esti? Toti zic la fel si impaciuitorii si manipulatorii, pentru comunicare fara jigniri.

| LolaLollita a răspuns (pentru eliaclodia):

Incerc sa impac acolo unde se poate si stiu despre ce e vorba. Nu ma pot duce la doi necunoscuti pe strada sa le explic ca nu e bine sa aiba certuri in cuplu de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât eram mititică și mă privea bunica peste gard.
Nu se merită, oamenilor și când le faci bine, se poartă ca nesimțiții.

| Indestructible a răspuns:

Da, însă a fost o pierdere de timp.

| brunet4ka a răspuns:

Desigur