| kkkmakafull a întrebat:

Ce parere aveti de: 1. fetele increzute 2. fetele urate si cu fite in ele 3. fetele urate de put, inalte(1, 70)si invidioase pe cele scundelaughingpe bune cunosc un caz 4. fetele scunde, nici urate dar nici frumoase 5.baieti frumosi si increzuti 6.baieti urati si de treaba 7.baietii scunzi mi-a venit intrebarea asa sa pun si eu o intreabre FUNDA

6 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

De ce crezi ca o fata inalta ar fi invidioasa pe una pitica si vai de pl ei?
eu am 1, 74 si mi se rupe efectiv ca vad pe cineva mai mic sau inalt ca mine
fetito serios...habar n-ai pe ce lume traiesti.

| Just4Joker a răspuns:

1) Pitzi
2) Mega-Pitzi
3) Sinuciderea e cea mai buna solutie pentru ele
4) No chance
PS. Unde-s fetele frumoase?

5) Gay
6) Tzigani
7) Prosti, far' de viitor

| Uilula a răspuns:

Parerea mea e ca n`ai ce face cu timpu` happy.

| CatalinMelinte a răspuns:

1.Dale dracu
2. Dule la dracu
3.Vagaboante
4.Gay
5.Ok
6.Urati a dracu

| Filomena24 a răspuns:

Banuiesc ca esti scunda si nici urata, nici frumoasa...e singura rubrica unde ai incercat sa explici de ce intrebi asta big grin

| oTilia_8540 a răspuns:

Tu esti complexata si invidioasa pe cele inaltewinking ca sa stii si tu, e muuuult mai bine sa fii inalta decat o scunda!