| Mary496 a întrebat:

Hello.Am de facut un CV(curriculum vitae) pentru un concurs de poezie.Si nu stiu cum sa il structurez.
Pana acum arata asa:

Nume si prenume:-------

Data si locul nasterii:0x. xx. xxxx-Oras, Judet

Numar de telefon:-----

Studiez in prezent la Scoala Generala Numarul --- in clasa a VIII-a A

Premii in cadrul concursurilor de poezie:
a)Locul 1 - concursul ---2008

b)Locul 1 --- 2008

c)Locul 1 - concursul ----2007

d)Mentiune- concursul "Tinere Condeie"-2008

Poezii publicate:
1)Poezia "Copilarie" – Revista ---- a Scolii Generale ---

2)Poeziile"Primavara" si "Copilarie" –volumul de poezii al elevilor Scolii ---

Am sters datele importante, dar asa e structurata.Credeti ca am facut bine? Urgent va roog! Greseli de scriere?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Da, e perfect big grin

1 răspuns:
| alexandraioana311 a răspuns:

Daca ai nevoie de curriculum vitae model, intra pe http://www.cvdesigners.ro/ si o sa gasesti mai multe tipuri