| Mary496 a întrebat:

Hello.Am o problema cam aiurea.Maine joaca colegii mei fotbal la camiponat. Dar meciul e de la 9 si chiar vreau sa merg(motive personale). Mama pun pariu ca nu ma va lasa si tata, nu zic.Cum pot sa ii conving? Sau credeti ca e bine ca merg?

Răspuns Câştigător
| InLove a răspuns:

'' motive personale ''. probabil un bait, nu?! glumesc, ma rog oricum eu cred ca ar trebui, iar ca sa ii convingi trebuie sa le arati ca ai cu cine te duce cu ceva prieteni ca sa nu te duci asa de una singura, si transport sigur inapoi, poti inventa o scuza, ca diriga, zice ca trebuie sa incurajam echipele scolii, sau ceva de genu! succes, funda?!

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Pai ii spui ca e campionatul scolii iar directorul va anuntat sa mergeti toti din scoala ca sa tineti galerie scoliiwinking