| alice0393 a întrebat:

Hello,am si eu o intrebare..de fapt vreau parerea voastra.Care ati fost la sala? Cum e la inceput? Cat iti ia pana incep sa se vada efectele? E ceva frumos? EU vreau sa ma apuc de sala si imi fac griji pentru ca nu stiu cat de greu va fi sad, dau funda!

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

1.Eu am fost la sala
2.La inceput e usor
3. Dupa vreo 2 -3 saptamani de mers de 3-4 pe saptamana la sala incep sa simti efectele si vor fi vizibile in vreo luna sau 2 luni
4.Da,E frumos mie mi-a placut
Sfat
Incepe la aparate cu greutati mici si incearca sa te axezi mai mult pe alergatul pe banda, stepper, bicicleta etc.

1 răspuns:
| alice0393 explică:

Multumesc ZyReXe kiss