| thevampirediariesfever a întrebat:

Hello! Am si eu o paginuta de facebook [GirLs:x] si as vrea sa intreb: cand pun o poza, cum o pot edita astfel incat sa pot pune un patratel in care sa apara sigla facebook si numele paginii ( nu e tocmai cea mai buna explicatie dar v-ati dat seama)Va dau un exemplu : http://www.facebook.com/....../photo.php Mersii!

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Buna! Draguta paginahappy Folosesti programul photoscape. Asa le fac si eu :*

| andreyuka a răspuns (pentru B3happy):

Heii :*
Dar ce trebuie sa fac ca sa apara "chestia" aia cu facebook?

4 răspunsuri:
| thevampirediariesfever explică:

Multumesc :* Tu ce pagina ai?

| B3happy a răspuns (pentru thevampirediariesfever):

Pagina mea se numeste Doar pentru fete :X si mai am o pagina mai mica Funky Dreams.

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Exista progame de editat poze.De exemplu pikmonkey, photoshop, photoscape s.a.