| larrii a întrebat:

Hello! Ce se mai poarta anul asta [sezonul primavara-vara]? big grin ce incaltaminte as putea sa mai port la o camasa cu colanti?:d in afara de UGG'sbatting eyelashes multumesc :*

Răspuns Câştigător
| littleladybug a răspuns:

Pai se poarta fustele...scurte, cu buzunare, lungi, cu volane...se poarta imprimeurile flrale, geometrice. iar in materie de incaltaminte se poarta pantofii colorati, platformele duble, pantofi decupati, sandale, saboti etc.

2 răspunsuri:
| franka a răspuns:

Paiithinking niste tocuri banuiesc ca ar merge sau niste balerini.