| vitaminaXyZ16 a întrebat:

Hello! Ceva tinute pentru un majorat? Adica idei[si sa specificati culoarea camasi, a pantalonilor si a papucilor] Mersi!

Răspuns Câştigător
| CM_Mada_1992 a răspuns:

Hmmm,as alege o tinuta casual si in acelasi timp mai clasica! Pantaloni caramizi, camasa alba (simpla) + o cravata neagra subtire, o curea rosie din piele intoarsa, iar papucii...tot rosii din piele intoarsa big grin!

| vitaminaXyZ16 explică (pentru CM_Mada_1992):

Multumesc. Mai astept si alte pareri!

2 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

O pereche de blugi mai inchisi la culoare si sa fie mulati o camasa cu ceva modele acolo pe ea (carouri, dungi ) si o pereche de pantofi de aia din piele intoarsa.