| DouaPuncteIcs a întrebat:

Hello happy
cine e din iasihappy?
Va duceti la concert la SF >parascheva?:
Eu nu stiu sa o conving pe mama zice ca trebuie sa ma insoteasca un adultcrying
cum sa o conving?
doar o sa fim mai multi copii si colegi si prieteni.
fundabig grin

Răspuns Câştigător
| ionik09 a răspuns:

Pai ii zici ca stau mai multi in priajma si o sa veniti mai multi si sa nusi faca griji...sau ai putea sai spui ca vine un parinte a unui coleg/abig grin...

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai adu prietenii cu care mergi la concert, acasa la mama ta sa-i comfirme ca merg si ei si sa te vada cand pleci ca te duci cu ei cand te intorci la fel.

| elena a răspuns:

Concertul este de la 18. 00 la 20. 00, apoi focul de artificii, aproximativ 25 de minute, nu inteleg de ce nu te-ar lasa? De fapt nici nu mi-ai spus, cati ani ai, ca sa-ti pot da un sfat poate mult mai util?

| DouaPuncteIcs explică:

Am 12 ani si e cu dj andy alex velea si...iris...big grin
dar mersi oricum dar am fosthappy

| akon100 a răspuns (pentru DouaPuncteIcs):

Cine canta anul asta de Sf.Parascheva la Iasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai :-s?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine e concertul>?

| akon100 a răspuns:

Da cati ani ai?