| Ungureanu_Clara_2000 a întrebat:

Cum as putea sa o conving pe mama sa ma lase afara cu copii cand ea zice ca au o influenta negativa asupra mea.EU ies afara dar in curte deoarece e ff mare dar am nevoie so de fete nu doar de fratii mei.ies si cu fetele insa mama se intriteaza si as vrea sa o conving insa nu stiu cum. idei?

Răspuns Câştigător
| Sasuke103456 a răspuns:

Ajut-o pe mama ta, fai un favor si pe urma roaga sa te lase la copii poate o convingi eu asa am facut cand eram mai mic! Funda?

2 răspunsuri:
| Kyddytzu10 a răspuns:

Pentru inceput as vrea sa stiu cati ani ai? Apoi incearca sa vorbesti

| Kyddytzu10 a răspuns:

Pentru inceput as vrea sa stiu cati ani ai? Apoi incearca sa vorbesti cu ea, explica-i ca vrei sa ai prieteni si ca nu vrei sa stai asa "sechestrata" etc etc.