| BitKode a întrebat:

Credeti ca este adevarata faza urmatoare " Ea o sa se indragosteasca de tine, cand tu vei inceta sa o mai iubest" O fata cu care ma intelegeam minunat, si de care eram indragostit s-a suparat pe mine din cauza ca i-am spus ca o iubesc, iar acum incearca sa se combine cu un prieten de-al meu. Cand o intreb de vorba nu prea imi raspunde, dar cateodata cand ne intalnim imi zice buna, eu ii raspund si ramane cu ochii fix spre mine tongue Ce sa fac. O las in pace sau mai imi incerc norocul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e prea adevarata. Depinde de om. Dar probabil ea vedea in tine doar un prieten bun (fetele bune nu se reped la sex, spre deosebire de baieti care confunda atractia cu dragostea) si a fost derutata. Incearca sa vorbesti cu ea si sa lamuresti lucrurile. E pacat sa pierzi o prietena din cauza unei prostii. Si, o prietena este mai valoroasa decit o iubita pasagera. Cu timpul, ar putea sa-ti vada si alte calitati. Atunci, poate...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost, ea probabil vroia sa faca misto de tine nu avea motiv sa se supere cand ai zis te iubesc. Fi ca ea indiferent.