| axxy a întrebat:

Hello.big grin Pentru cei care inca nu sunt studenti, ce facultate v-ati gandit sa urmati mai departe? Si cei care sunteti, la ce sunteti? Va place si credeti ca ati ales ceea ce vi se potriveste?

Eu sunt momentan la liceu, la filologie.Nu sunt sigura ce as vrea sa fac dupa si ar trebui sa ma hotarasc.In familie am foarte multi doctori, sunt atrasa de medicina dar ma sperie efectiv matematica, fizica si stiu ca pentru admitere imi trebuie asa ceva, si asta ma determina sa renunt. Voi ce spuneti? Mie imi plac in general stiintele socio-umane, imi place franceza, istoria. Ce m`ati sfatui sa fac? straight face[Tin sa mentionez ca sunt foarte ambitioasa si daca imi propun sa dau pana la urma la medicina, am sa invat la materiile pentru admitere insa m`as chinuii f mult happy ]

Sunt foarte nehotarata. orice sfat e bine venit.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu as merge tot pe Psihologie.Sau Istorie.Problema se da la alegerea orasului; in Bucuresti nu am de gand sa ma duc, as evada dupa maxim doua saptamanilaughing

| bianka93 a răspuns:

Pai ew vreau sa daw mai departe la psihologie... ew cred ca ar trebui sa alegi o faclt care ti se potriveste si e pe gustul taw...pentru ca atunci vei reusi ca siguranta sa faci ke iti propuihappy