| Angel_4453 a întrebat:

Hello big grin
Voi va. ti inselat iubitul/iubita? sad
de ce? thinking

Răspuns Câştigător
| Unicum a răspuns:

EU de ex. nu mi-am inselat prietena big grin pentru ca nu degeaba e prietena mea (pentru ca o iubesc) :X dar daca ea m-ar insela big grin i-as sparge Fata! tongue

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Consider ca din moment ce l-am ales pe el, altii sunt in plus.Nu imi place sa mi se ceara raportul asa ca prefer sa fiu de o sinceritate totala cand nu imi convine ceva intr-o relatiewinking

| Libelle a răspuns:

Nu, nu l-as mai putea privi in ochi, m-ar mustra constiinta, si i-as zice adevarul.mai bine sa afle de la mine decat de la altcineva, cum de altfel as intelege si eu mai bine situatia si nu l-as judeca daca el mi-ar recunoaste ca a avut o ``scapare``.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Sincer? Daca nu-l iubesc il insel, daca il iubesc nu-l inselhappy

| Selena54 a răspuns:

Nu am si nici nu am avut prieten dar daca as avea nu l-as insela niciodata pentru ca mi se pare un gest foarte urat. Daca intr-o zi nu l-as mai iubi i-as spune ca vreau sa ne despartim dar nu l-as insela niciodata pentru ca mi se pare ca nici un om oricum ar fi el bun sau rau nu merita sa fie inselat. big grin

| ReveuseKaari a răspuns:

Nu. Pentru că nu am avut motive. Dacă nu mai îmi place o persoană, mai bine o părăsesc. Nu înţeleg care e rostul înşelatului.

| bianka93 a răspuns:

Nu am inselat. dar am fost inselata...

| Marijuana a răspuns:

Nu am iubit, deci n`am pe cine insela...

P. S. daca as avea nu i`as face astahappy

De ce?

Pentru ca se presupune ca`l iubesc[nu incep o relatie daca nu simt nk] si cuiva pe care`l iubesti nu`i fc astahappy