| anonim_4396 a întrebat:

Hello
E intrebare doar pentru fete love struck
Ce parere aveti despre baietii care nu respecta fetele? Eu cunosc doi handicapati dinastia care lovesc fetele si le injura...
Dar asta-i adevarul ca cred ca-s stresati ca-s urati de moarte laughing
Oricum, eu cred ca oricat de insuportabila ar fi orice fata, baiatul trebuie sa o respecte happy
Voi ce credeti?
Dau funda :X

6 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego,
Ai, ai, se eu te pego rolling on the floor))))))

| EyeCandy a răspuns:

Pffff. is niste tampiti straight face
Măcar dacă nu stiu să se comporte cu o fată, să nu se apropie laughing
Poate ala e felul lor de a se da la o fată, dar nu cred rolling on the floor

| Aeerdnaaa a răspuns:

Logic ca baiatul trebuie sa respecte o fata (motivele cred ca le stii si tu ) happy

| Tuitiiii a răspuns:

Hellauu happy. Pai. Inca din cele mai vechi timpuri fetele au fost respectate de baietii. Baietii de care vorbesti tu mai sus, nu au nici o scuza sa se comporte urat cu fetele. Daca ele sunt cuminti si la casa lor asa si ei. Dar daca fetele sunt genu ala de ''tarfe'' -scuzati exprimarea- atunci merita. happySper ca parerea mea te-a ajutathappy. T u i t i i i i te pupa dulce

| tinaHd a răspuns:

Da ai dreptate trebuie sa o respecte :*:*

| Manne a răspuns:

Bineinteles ca baiatul trebuie sa respecte fata si sa o apere. Stai linistita ca si eu am vazut prosti din'astia care injura si asa...Dar daca vrei sa scapi de ei sau macar sa ii faci (tu si celelalte fete) sa se mai potoleasca, intai faceti putin misto de ei, ziceti-le ceva de genu': Nu ma mir ca n'ai avut niciodata o iubita, la cum te porti si ce fata ai! sau Eu te inteleg! Nu ai avut niciodata o iubita si esti frustrat... Vrei sa vorbim despre asta? Stii, ca sa se simta putin afectati, iar apoi ii ignorati, nu mai vorbiti cu ei si astfel o sa inceteze sa se poarte cum o faceau inainte! Succes la dresaj!laughing)