| Laurii a întrebat:

Hello everyone! Aș vrea să fac o poveste pe facebook, dar nu știu ce titlu să-i pun. Puteți să mă ajutați cu niște titluri vă rog? Mulțumesc anticipat. ❤ happy

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sange albastru.
Queen ***
Viata perfecta
Dragoste la prima vedere
*** life
Ultima speranta
Nu plânge sub clar de lună
Casa noptii
Cand soarele apune
Juramant de sange
Un nou oras, o noua viata
Lumea de dincolo

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa fie ceva care te reprezinta -Cat despre titlu -Sa fie ceva din Suflet.Nu ceva sa atraga ci ceva care te reprezinta.

| Tequilllla a răspuns:

Despre ce ai vrea sa fie?

| Florentina906 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic... fii inventiva si gandeste-te la ceva frumos... Ca o idee ai putea sa-i pui :Umbre inselatoare
Spinii vietii
Cioburi de sentimente
Iubire inocenta...Depinde de ce contine povestea. Succes! Fundita?