| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu niste titluri care sa exprime o poveste dureroasa si cruda. Nu va bateti joc. FUNDA pentru cel mai bun titlu!

Răspuns Câştigător
| Medema a răspuns:

Fuga de propria persoana, Camuflarea,Frica,O poveste de viata pe viata,Agonia,Influente,Umbra vietii, Negura neintelesului, Dureri ascunse, Anul cu ghinion, Cerul senis inca nedescoperit!

| Miur a răspuns (pentru Medema):

Faine titluriwinking

| Medema a răspuns (pentru Miur):

Spune-mi ca te-au ajutat(ncat sa-mi dai funda) daca nu, spune-mi la ce iti trebuie un titlu mai exact!

| Miur a răspuns (pentru Medema):

O poveste despre viata unei fete care are parte doar de suferinta! sad happy

| Medema a răspuns (pentru Miur):

Pe care l-ai ales?

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Hemoroizi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"La Oituz, in transee, dupa o portie de fasole"