| Mooonsure a întrebat:

Hello guys, ma mai tineti mine? Am creat o adevarata controversa in randul baietasilor sau fetiscanelor care mi-au admirat poza de de la avatar pana li s-a acrit! Am revenit prin a va spune ca sunt de acord intru totul cu voi! Poza de la avatar e oribila. Nu sunt eu cea de acolo, doar nu puneam poza cu mine! Iata ca incurand chiar voi pune una! :* Urmariti-ma

9 răspunsuri:
| Yamx a răspuns:

Acum te crezi vedeta site-ului pentru ca ti-au zis 2-3 ca ai un avatar oribil?

| Mooonsure explică (pentru Yamx):

Nu ma cred o vedeta,intelegeti gresit. Am sters din intrebari, la unele toate raspunsurile erau despre costumul, suncile si poza naspa care era pusa acolo. Sorry, dar sa vada toti ca ma distrez pe seama lor, imi faceati ziua mai buna prin comenturile alea! Chiar daca nu eram eu acolo. :*

| bruuu a răspuns:

De parca ar interesa pe cineva ce poza iti pui tu la avatar laughing

| Mooonsure explică (pentru bruuu):

Pai asa as fi vrut. Pe ei ii cam interesa. Nu ai asistat la faza aia mai mare, n-ai de unde sa stii!

| bruuu a răspuns (pentru Mooonsure):

Bine mai vedet-o, nu cred ca are nevoie nimeni de autograful tau laughing

| Mooonsure explică (pentru bruuu):

Saraca ortografie. Chiar n-are nimeni nevoie de jignirile tale fata de limba romana. :*

| TatianaCecilia a răspuns (pentru bruuu):

Te inseli.Esti singurul de aici care nu tanjeste dupa autograful ei.laughinglaughing

| Mooonsure explică (pentru TatianaCecilia):

Bai da sunteti sub orice critica. Eu m-am adresat in special celor care s-au luat de fotografia mea. Te pup

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mooonsure):

Nu stiu, pana la urma e viaa ta... Daca vrei o alta poza la avatar pune una cu tine daca nu, nu! Sa nu crezi ca te jignesc, pentru ca nu sunt genul de fata care sa jigneasca! pup!