| Mooonsure a întrebat:

Hello guys. Vreau is eu un abdomen plat, lucrat intr-o luna. Cu slabitu nu are cine stie ce efect, m-am apucat de abdomene de 3 zile, fac cate 20 pe zi..deocamdata. si azi am facut febra musculara, dar tot o sa fac. Deci...fac doar abdomene?
Daca exista persoane care si-au tonifiat abdomenul ..sa-mi spuna si mie cum!
Fundaaaaaaaaaaaaaa:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Siu doar de ce faci febra musculara... pentru ca inainte de a incepe sa faci aceste exercitii ori nu ai mai facut de mult sport, incalziri sau nu ai facut incalziri inainte cu 2-3 minute de a incepe abdomenele! Funda sau nu merita?

| Flaviucu a răspuns:

Azi faci 20 maine 25 si tot asa ca sa progresezi, te ajuta si alergatul foarte mult ca sa ti-l formezi.