| ?! a întrebat:

Hello :]. In martie vine ziua mea.Implinesc 13 ani. Unde as putea sa fac petrecerea? Nu as vrea sa o fac acasa. Multumesc!

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Intr-o cofetarie, pizzerie, la Mec...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Oriunde vrei u happy
Poti sa o faci la un restauranthappy
La o cofetarie happy
La multi ani!kiss Sa fi sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti u!kiss

| JustMe a răspuns:

Poti sa o faci la o pizzerie, la un restaurant, la o cofetarie...

| ing. a răspuns:

Buna.Ai putea sa o faci la o pizzerie, sau la un restaurant frumos, cu mancare pe gustul tau si al invitatilor tai happy. La Mc nu cred ca ai putea sa o mai faci pentru ca, stiam ca se fac doar pana la 12 ani, plus ca dureaza foarte putin sad. Succes si la multi ani pentru atunci!happy

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

La un cinematograf...eu acolo mi-am facut ziua happy

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Daca esti din severin...ar merge sa ti-o faci in grandbig grin
daca nu... du-te undeva la o cofetarie, pizzerie, mec sau intr-un clubbig grin

app:la multi ani:*

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Intre-un club mai pentru varsta ta, la kfc, la mc, la cofetarie, pizza

| babyblue_8473 a răspuns:

Pai vorbeste cu parintii si spune-le ca ai vrea sa iti inviti prietenii la o cofetarie sau pizzerie, ce preferi tu. si La multi ani pentru atunci, sa cresti mare si sanatoasa! :*

| ?! explică:

Multumesc pentru urari si pentru raspunsuri >:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In martie nu are cum sa fie prea cald, dar daca totusi ai noroc si prinzi o zi frumoasa, poti sa iti faci ziua in aer liber. Daca nu, du-te la o pizzerie, restaurant etc.
Totusi, daca vrei sa jucati multe jocuri si sa faceti mult zgomot, acasa ar fi cel mai bine...
Petrecere frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o terasa, sa beti un suc, la o pizza, la patinoar sau la bowling happy