| loveee a întrebat:

Ziua mea este in martie si nu prea vreau sa o fac acasa pentru ca vreau sa invit multi prieteni, iar daca as face asta acasa ar iesi un dezastru prin casa, mai ales ca noi suntem mai nebun si facem cam tot ce ne taie capu! implinesc 14 ani si as vrea sa fac petrecerea intr-un loc frumos pentru adolescenti(din bucuresti) care sa nu ceara o suma foarte mare de bani. stitsi une asi poutea sa o fac? ajutati-ma va rogg multt! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Happy a răspuns:

La un restaurant asa,, mai micut''

2 răspunsuri:
| aditzuca a răspuns:

Da la mc donalds in tramvai ala special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un parc: organizeaza un picnic (farfurii, pahare, tacamuri de unica folosinta din plastic), nu uita sa chemi un fotograf si eventual un grup care sa animeze cu cantece, un dans (deci iti trebuie muzica ori un aparat pe baterie, ori ceva gen CD portabil, etc.), imbracati in clovni sau animale din desene animate
chiar ai putea sa le ceri prietenilor sa vina costumati si ziua ta sa fie organizata ca un carnaval
parintii trebuie sa va supravegheze si sa va ajute sa organizati picnicul, mai la servit, mai la tinut departe cainii comunitari...
daca e un parc mai cu "pretentii" in care nu s-au mai tinut picnicuri, poate ca tot parintii ar trebui sa ceara autorizatie la o primarie
La Multi Ani!