| GoStar a întrebat:

Hello!
Maine e Mos Nicolae si m-am gandit sa ii cumpar unei prietene foarte bune(PS:am fost impreuna cu ea mai demult) niste flori(trandafiri)...eu inca o plac, dar nu conteaza asta, tin mult la ea si o iubesc mult si nu vreau sa o fac prietena mea prin nsite flori, vreau doar sa-i multumesc pentru ca mi-e alaturi.
Ce credeti, o sa se bucure?
Eu am fost uneori nesimtit cu ea si ea m-a iertat de multe ori si vreau sa ii arat ce inseamna pentru mine, desi stie deja acest lucru.
Va multumesc!

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cumparai un vibrator

| GoStar explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Iti cumpar tie vibrator iar ei ii dau florile. ^_^

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru GoStar):

O sa fie geloasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoStar):

Da mă, dar vibrator roșu vrea aia, ca so pupe moșu, in...

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu prea se potrivesc florile de Mos Niculai! Mai bine o cutie de bomboane de ciocolata!

| Oana92 a răspuns:

E frumos gestul tau! Fetelor le plac florile happy

| NekoLoriichan3 a răspuns:

Da,cu siguranță! ^^
Dar trandafirii sunt roșii?
Nu de alta, dar s-ar putea să interpreteze într-un alt fel gestulwinking

| GoStar explică (pentru NekoLoriichan3):

2 sunt rosii si unu alb cu rosu. Tot o prietena m-a ajutat sa ii aleg, deci cred ca se potrivesc.