| Marin321 a întrebat:

Hello!

Nu am dormit toata noaptea si am o zi foarte incarcata azi, pe plan profesional si mai important pe plan sentimental.

Cum sa fac sa nu ma simt groaznic de obosit azi?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Pai bea ceai verde sau cafea.La mine functionau destul de bine.Nu se vedea atat de rau ca-s nedormită. Asta e cam singurul lucru pe care il poti face.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa dormi cateva ore

| AdelinaC a răspuns:

Cafea
somn
dulciuri
iar diseara culca-te mai devreme

| Vvistula a răspuns:

Bea 3 redbull și un preworkout.

| sierra1 a răspuns:

Dacă aș zice "culcă-te", pierzi ziua profesinală și sentimentală. Deci asta nu e bine. Ce rămâne? Fii "sharp" cu vreo dpuă cafele la bord

| Andreeush a răspuns:

Bea o cafea sau un ness.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am fost în aceeași situație azi. Am băut cafea, am mâncat niste dulciuri și am fost ok.

| GirlOnline81 a răspuns:

Un dus (nu foarte fierbinte) te va ajuta sa te trezesti la propriu. Poti apela la comprese reci in cazul in care ochii tai arata rosii sau incercanati. Ia un mic dejun, serveste o cafea si, foarte important, stai hidratat toata ziua.