| BineeeMa a întrebat:

Hello. Recent am intampinat niste dificultati (erori) la yahoo messenger 9 si anume: nu il mai puteam porni deci mi-am instalat ym 8. Problema e urmatoarea: de cate ori dau click pe butonul de mail imi deschide www.yahoo.com cu internet explorer. Cum pot seta messengerul sa deschida www.yahoo.com cu mozilla firefox?

Răspuns Câştigător
| Jambooja a răspuns:

Nu poti seta messenger-ul sa se deschida cu Mozilla Firefox, ci insasi browser-ul Mozilla Firefox il setez ca browser principal, astfel incat toate site-urile din toate programele sa se deschida cu el.

1 răspuns:
| BineeeMa explică:

Ok bun si intrebarea e...de unde il setez ca browser principal?