| nicolMrr a întrebat:

Hello,sunt clasa a7a deci am 13 ani si la anul voi fi a a8a si vreau sa intru la Liceul Regina Maria din Constanta la sectiunea balet dar, problema este ca eu n-am luat cursuri de balent nici in prezent nu iau si vreau sa aflu acum de la cei care stiu daca ma vor primi ca nu as vrea sa astept pana anul viitor. Funda. happy

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Nu te mai gîndi la așa ceva.
La probele de aptitudini se vor prezenta școlari care fac această activitate de cel puțin 7 - 8 ani.
Ca și gimnastica.
În mod cert nu ai nicio șansă.