| Maria8536 a întrebat:

Hello. Sunt in clasa a 8a si as vrea sa stiu daca media generala din acest an conteaza la ceva. Eu iau bursa de merit anul acesta pe media din a 7a si din cate am inteles in a 9a se ia bursa pe media de la evaluarea nationala, primii 30% din clasa sau ceva de genul. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Contează la nimic (poate doar ca să iei un premiu - simbolic desigur - in iunie2024)

| Maria8536 explică (pentru sierra1):

Mai bine fara premiu simbolicwinking nu ma ajuta cu nimic o diploma pe care diriginta o va uita sa mi-o da (cum a facut anul trecut la un concurs). Oricum mersi pentru raspuns!

1 răspuns: