| Alina894 a întrebat:

Hello TPU. Am nevoie urgenta de un raspuns. Mai inainte am visat ca ma certam foarte tare cu mama si ii spuneam cuvinte grele, atat de multe si atat de urate ca nici nu mai aveam timp sa respir. M-am trezit ca de abia ce puteam respira si simteam o presiune in piept. Sau ma rog... am avut impresia ca-mi dadeam duhul. Se poate face atac de cord? Vorbesc cat se poate de serios. Mi-e frica sa nu mor, nici nu mai imi vine sa dorm. sad

Răspuns Câştigător
| niko_7262 a răspuns:

Hei.Linisteste-te. Faptul ca te-a speriat acel vis poate insemna ca este posibil sa ai probleme cu inima. Dar nu este ceva concis si s-ar putea sa aiurez. Poate doar te-ai speriat foarte tare si ai simtit acea stare de sufocare. Dar nu te chinui fara somn. Te vei imbolnavii si atunci o sa fie si mai rau.
Ca sa eviti aceasta situatie cred ca seara cand te culci incearca sa te gandesti doar la lucrurile bune, frumoase.

1 răspuns:
| 1x1 a răspuns:

Nu stiu, ar fi bine sa o trezesti pe mama ta sa-i povestesti ce ai visat.at. poate subcostientul tau va fi sigur ca a fost un vis si, ve-i putea dormii linisita